whatsapp 530 955 19 87 Facebook Instagram    
TR | EN
 
Thermowood Ahşap Doğal Ahşap Kompozit Uygulama Fotoğrafları
Isıl İşlemle Modifiye Edilmiş Ahşap Kolay, rahat ve sağlığa uygun kullanım Bakım gerektirmeyen çevre dostu kaplama Ürün ve uygulama alanları fotoğrafları
Armwood Hakkımızda

1994 yılında yalıtım alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan Armada Groupe®, Armwood® markası ile açık alanlarınızı yaşam alanlarına dönüştürüyor! Armwood®, Armada Groupe bünyesinde Support® markalı yüzer döşeme ayakları üzerine oturtulmuş, karkas taşıyıcı üzerinde Teak, Çam, Dişbudak ve İroko ahşapları, Thermowood ahşap veya Wpckompozit kaplama malzemeleri ile oluşturulmuş paket şeklinde sunulan bir sistemdir.

Farklı alternatif ürünleri sağlama konusundaki tecrübesi ve taahhüt ettiği kaliteli hizmeti ile Armwood®, ahşap kaplamaları ile doğallığı ve konforu beraberinde getiriyor. Bahçe ve kat teraslarından yürüyüş yollarına, kent meydanlarından havuz kenarlarına kadar her türlü açık alan kaplamasında ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Armwood®, doğal ahşap, thermowood ahşap ve kompozit ahşap kaplamaları ile çok çeşitli seçenekler sunuyor. Alanında uzman ekibi ile ahşap kaplamaların uygulama ve bakımı konusunda sahip olduğu deneyim ile firmamız, dikkatleri üzerine çeken ve sağladığı estetik görünüm ile beğeni toplayan ahşap kaplamaları sizlerle buluşturuyor…

Kalite Politikası
Sektörüne farklı pencereler açan, adı İle özdeşleşmiş, güvenilir ve öncü firma olmanın sorumluluğunda; Üretimlerinde doğanın miras değil, emanet olduğu bilinci ile yürüyen firmamız Armada Yalıtım; Konusunda yeni teknolojileri takip ederek güncel kalmayı, müşteri odaklı çalışarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve maksimum seviyede cevap verebilmeyi, çeşitli organizasyonlar ile paydaşlarının ve toplum bilincinin artırılması yönünde sorumluluk üstlenmeyi, sürekli iyileşmeyi baz alarak her geçen gün kendisini bir adım ileri taşımayı, taahhüt ve politikası olarak kabul etmiştir.
© 2020 ArmWood
bir Armada Groupe markasıdır.