whatsapp 530 955 19 87 Facebook Instagram    
TR | EN
 
Thermowood Ahşap Doğal Ahşap Kompozit Uygulama Fotoğrafları
Isıl İşlemle Modifiye Edilmiş Ahşap Kolay, rahat ve sağlığa uygun kullanım Bakım gerektirmeyen çevre dostu kaplama Ürün ve uygulama alanları fotoğrafları
Armwood®W Wpc kompozit Detaylı bilgi için: www.armwood-wpc.com

Genel Özellikler
Ahşap plastik kompozitdeck son on yılın en çevreci ürünlerindendir.

Ekonomik ve uzun ömürlüdür
Su emme özelliği yok denecek kadar azdır. Boya ve bakım ihtiyacı yoktur.

Gizli klips sistemi, çok kolay kullanımlıdır
İster paslanmaz çelik ister plastik olsun, gizli klips sistemi sayesinde Kompozitdeck uygulamaları sağlam, hızlı, pratik ve ideal bir çözümdür. Bu sistem aynı zamanda istediğiniz profili hiçbir zarar vermeden değiştirmenize de olanak sağlar.

Kaymaz Yüzeye sahiptir
Yüksek kalitedeki ahşap parçacıkları ve özel yüzey işlemleri ile üretilen kompozitdeck sistemleri teraslarda, havuz kenarlarında, marinalarda ve tüm ıslak mekânlarda güvenli ve kaymaz bir yüzey sağlar. Çatlama ve kıymıklanmaya karşı garantilidir.

Çevreye karşı duyarlıdır
Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekân peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü kompozitprofiller %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir.

Dış hava koşullarına karşı dayanıklıdır
Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.

Kullanım Alanları
Dış mekânlarda, peyzaj alanlarında, zemin-cephe kaplamaları, yürüme yolları, havuz kenarları, kafe-restoran zemin-cephe kaplamaları, köprüler…
© 2020 ArmWood
bir Armada Groupe markasıdır.