whatsapp 530 955 19 87 Facebook Instagram    
TR | EN
 
Thermowood Ahşap Doğal Ahşap Kompozit Uygulama Fotoğrafları
Isıl İşlemle Modifiye Edilmiş Ahşap Kolay, rahat ve sağlığa uygun kullanım Bakım gerektirmeyen çevre dostu kaplama Ürün ve uygulama alanları fotoğrafları
E-Bülten

ARMADA Groupe® Avusturalya’nın En Büyük Fuarı Sydney Build 2019’a Katıldı

Avustralya’nın en büyük inşaat fuarı Sydney Build 2019’a katılan ARMADA Groupe®, C-95 no’lu stantta sergilediği SUPPORT® ve SurPlot® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ürünleri ile fuarın ilgi odağı oldu.

Binlerce profesyonelin ziyaret ettiği, 250'den fazla katılımcı firmanın yer aldığı ve sektörün öncü fuarlarından biri olan Sydney Build 2019, Avusturalya’nın Sydney kentinde 14.03.2019 – 15.03.2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Hizmet ve üretimde inovasyonun öncüsü ARMADA Groupe®, konut sektöründen, altyapı ve inşaat alanındaki en yeni fırsatları bünyesinde barındıran Sydney Build 2019’da sektörün tüm kilit oyuncularıyla bir araya geldi. Teras, balkon, kuru havuz ve meydan zemin kaplamalarında kullanılabilen bu yenilikçi sisteme olan talebin her geçen gün artması ile SUPPORT® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri’nin 25 yıldır üretim, satış ve uygulamasını yapan ARMADA Groupe®, sektör profesyonellerinin tecrübe ve güven arayışına tam teşekküllü cevap verebiliyor. Klasik yöntemlere alternatif çözümler sunan, Ar-ge çalışmalarına verdiği önemle sektörüne değer katmaya devam eden ARMADA Groupe® yurtiçi ve yurtdışında her biri farklı bir mimari anlayışa sahip sayısız önemli projede yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

© 2020 ArmWood
bir Armada Groupe markasıdır.