whatsapp 530 955 19 87 Facebook Instagram    
TR | EN
 
Thermowood Ahşap Doğal Ahşap Kompozit Uygulama Fotoğrafları
Isıl İşlemle Modifiye Edilmiş Ahşap Kolay, rahat ve sağlığa uygun kullanım Bakım gerektirmeyen çevre dostu kaplama Ürün ve uygulama alanları fotoğrafları
E-Bülten

ARMADA Groupe®, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı BATIMAT Paris 2019’a Katıldı

İnşaat endüstrisinin kapılarını dünyaya açan ve sektör profesyonellerinin en büyük buluşma noktası BATIMAT Paris 2019, 4 - 8 Kasım tarihleri aralığında Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleşti.

Haberin devamı
ARMADA GROUPE®, 25. Yılında 2019 İstanbul YAPI Fuarı’nda Sektör Profesyonelleri ile Buluştu

ARMADA Groupe®, bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katıldı.

Haberin devamı
ARMADA Groupe® Avusturalya’nın En Büyük Fuarı Sydney Build 2019’a Katıldı

Avustralya’nın en büyük inşaat fuarı Sydney Build 2019’a katılan ARMADA Groupe®, C-95 no’lu stantta sergilediği SUPPORT® ve SurPlot® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ürünleri ile fuarın ilgi odağı oldu.

Haberin devamı
ARMADA Groupe®, BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

İnşaat sektörünün en prestijli fuarı olan BAU 2019’a katılan ARMADA Groupe, sert zemin döşeme sistemleri ile fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Haberin devamı
Azerbaycan SocarTower Projesi

Azerbaycan’nın en yüksek binası olarak kabul edilen SocarTower; Heerim Architects & Planners tarafından tasarlanmış olup Tekfen İnşaat tarafından uygulanmıştır.

Haberin devamı
Armwood SWM-Wood Ziyareti

Kasım ayında ARMWOOD® ekibimiz Finlandiya / Mikkeli’de, distribütörlüğünü yapmış olduğumuz SWM-Wood thermowood üretim tesisini ziyaret etti.

Haberin devamı
Armada Groupe yılsonu toplantısını Santiago de Compostela’da gerçekleştirdi!

Armada Groupe 2014 yılsonu toplantısını bünyesinde bulunan Support, Armwood, Armstone, ArmroofGreen ve Düzayak marka temsilcileri ile İspanya’nın Santiago de Compostela şehrinde gerçekleştirdi.

Haberin devamı
AHŞAPTAN VAZGEÇEMEM DİYENLERDENSENİZ BU HABER SİZİN İÇİN!

Haberin devamı

© 2020 ArmWood
bir Armada Groupe markasıdır.