whatsapp 530 955 19 87 Facebook Instagram    
TR | EN
 
Thermowood Ahşap Doğal Ahşap Kompozit Uygulama Fotoğrafları
Isıl İşlemle Modifiye Edilmiş Ahşap Kolay, rahat ve sağlığa uygun kullanım Bakım gerektirmeyen çevre dostu kaplama Ürün ve uygulama alanları fotoğrafları
Uygulamalar

Armwood Avantajları Nelerdir?
Ahşap uygulamalarda, ahşap ömrünü etkileyen en önemli faktörlerden biri de ahşap malzemenin maruz kaldığı fiziksel etkenlerdir. Hava koşullarının yanında, ahşap malzemelerin su ile temasının kesilmesi ahşap ömrü bakımından oldukça önemlidir. Bu konuda Support® Sistem ahşap kaplama malzemesinin su ile temasını kesmekte ve kullanım ömrüne önemli ölçüde fayda sağlamaktadır. Bunun yanında, mükemmel drenaj sistemi sayesinde yüzeyler kuru kalmaktadır. Uygulamanın hızlı olması hem zaman, hem de pratiklik anlamında size faydalı olacaktır. Ayrıca eğim betonu nedeniyle oluşan kot farklılıklarını yok edip, yüzeyi tek kot haline getirmeniz mümkündür.

Armwood Nedir?
Armada Group bünyesinde Support® markalı yüzer döşeme ayakları üzerine oturtulmuş, karkas taşıyıcı üzerinde Teak, Çam, Dişbudak, İroko ahşapları veya kompozit kaplama malzemeleri ile oluşturulmuş paket şeklinde sunulan bir sistemdir.

Armwood Kullanım Alanları
Bahçe ve kat terasları, yürüyüş yolları, kent meydanları, peyzaj alanları gibi aklınıza gelebilecek her türlü açık ve kapalı mekanda kullanılabilen bir sistemdir.

© 2020 ArmWood
bir Armada Groupe markasıdır.