Hakkımızda

Armwood® , wpc kompozit ahşap kaplama ürünleriyle tüm açık alanlarınızı doğal ahşap yaşam alanlarına dönüştürüyor.

Farklı alternatif ürünleri sağlama konusundaki tecrübesi ve taahhüt ettiği kaliteli hizmeti ile Armwood® ahşap ürünleri; doğallığı, konforu ve kaliteyi aynı anda sunuyor.

Armwood® wpc, kimya endüstrisinde yeni bir uygulamaya imza atan partner firma Savewood ile PVC tabanlı WPC ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunuyor. Isı ve neme dayanımlı Armwood® wpc kompozit ahşap ürünleri; bahçe ve kat teraslarından yürüyüş yollarına, kent meydanlarından havuz kenarlarına kadar her türlü açık alan ve iç mekân kaplamalarında kullanılır.

Geniş ürün yelpazesine sahip Armwood® wpc, alanında uzman ekibi ile uygulama ve bakım konusunda sahip olduğu deneyim ile sektör profesyonellerinin ve mimarların birincil tercihi olmuştur.

Ahşaba estetik görünüm kazandıran uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çeken Armwood® wpc yurtiçi ve yurtdışında sayısız prestijli projelerle başarısını pekiştirmiştir.

Armwood® 29 yılı aşkın tecrübesiyle sert zemin döşeme uygulamalarında, cephe zemin kaplamalarında, bahçe, teras ve peyzaj tasarımlarında ve ahşabın tüm kullanım alanlarında geliştirdiği yöntemlerle sektöre farklı bakış açıları kazandırmıştır.

Kalite Politikası

Güvenilir ve öncü firma olmanın sorumluluğu

Sektörüne farklı pencereler açan, adı ile özdeşleşmiş, güvenilir ve öncü firma olmanın sorumluluğunda; üretimlerinde doğanın miras değil, emanet olduğu bilinci ile yürüyen firmamız; sektöründe yeni teknolojileri takip ederek güncel kalmayı, müşteri odaklı çalışarak yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında ve maksimum seviyede cevap verebilmeyi, çeşitli organizasyonlar ile paydaşlarının ve toplum bilincinin artırılması yönünde sorumluluk üstlenmeyi, sürekli iyileşmeyi baz alarak her geçen gün kendisini bir adım ileri taşımayı, taahhüt ve politikası olarak kabul etmiştir.