Medya

Bültenler

Armada Groupe, Uluslararası Yapı Ve İnşaat Fuarı Bau 2023’e Katıldı

Dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı en son 2019 yılında düzenlenen uluslararası öneme sahip yapı ve inşaat fuarı BAU 2023, bu yıl 17-22 Nisan tarihleri aralığında gerçekleşti.
250 binden fazla ziyaretçi, üretici ve sektör profesyonellerini Almanya’nın Münih şehrinde buluşturan BAU 2023’e katılan ARMADA Groupe, Türkiye’de ürettiği SUPPORT, SurPlot ve DÜZAYAK Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ve sektöründe modern uygulamalara imkân tanıyan peyzaj ürünleriyle fuarın ilgi odağı oldu.
Altı gün boyunca dünyanın önde gelen mimar ve sektör profesyonellerini standında ağırlayan firma, BAU 2023’ü başarılı bir şekilde geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyor.Armada Groupe, Havuz Ve Ekipmanları Fuarı Aquafun Expo’ya Katıldı

Armada Groupe Türkiye’nin havuz, spa, wellness yapım ve ekipmanları fuarı olarak bu yıl ikincisi düzenlenen AquaFun Expo 2023’e iki ayrı stantla katıldı.
Ürettiği sert zemin döşeme elemanlarından peyzaj uygulama hizmetlerine kadar 5 güçlü markasını yurt içi müşterilerle buluşturan firma aynı zamanda Dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux’un Türkiye distribütörü olarak havuz, havuz kurulumu ve ekipmanları alanında geniş ürün gamını tanıttı.
Havuz kurulum ve yapımı olduğu kadar havuz ekipmanları, kimyasalları ve bahçe mobilyaları konusunda da diğer firmalardan farklı olarak paket hizmetler sunan Armada Groupe Desjoyaux’un ürünleriyle fuarda dikkat çekti.Sürdürülebilir Geniş Ürün Gamı ile Dünyanın En Önemli Ekolojik Fuarı Futurebuild 2022’ye katıldık

Ekolojik ürünlerin öne çıktığı dünyanın en önemli fuarlarından biri olan FUTUREBUILD 2022, 1 -3 Mart tarihleri aralığında ExCel/Londra’da gerçekleşti. Yapı sektöründe sürdürülebilir, inovatif ve ekolojik ürün üreticilerinin bir araya geldiği fuara ARMADA Groupe olarak iki ayrı stantla katıldık.
E58 no’lu stantta SUPPORT, SurPlot ve DÜZAYAK yükseltilmiş döşeme ürünlerine yer veren firma; D48 no’lu stantta Aquaverde markalı yeşil çatı/yeşil duvar ve sert zemin döşeme ürünleri ile ARMWOOD markalı thermowood ve wpc kompozit ahşap cephe ve zemin kaplama ve ARMSTONE markalı seramik, bazalt ve kompozit taş dış mekan kaplama ürünlerini sergiledik.
Ar-Ge çalışmalarını merkezine alarak sürekli olarak gelişimin öncüsü olma misyonuyla hareket eden ve inşaat sektöründe uzun yıllar gösterdiği istikrar ve ürettiği ürünler ile değer yaratmaya devam eden firmamız fuarda yüzlerce sektör profesyonelleri ve ziyaretçiler ile buluştu.MOSBUİLD 2021 Uluslararası Yapı Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördük

Uluslararası birçok firma temsilcisini bir araya getiren MOSBUILD 2021 Yapı Teknolojileri ve İç Dizayn Fuarı, yoğun pandemi tedbirlerine uygun olarak 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova şehrinde düzenlendi.
Dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren ve tüm dünyayı olumsuz etkileyen Koronavirüs salgını nedeniyle ancak gerçekleşen fuara ciddi sağlık tedbirleri alarak katıldık.
2.Pavyon 8. Salon C-4061 no’lu stantta sergilediğimiz ARMWOOD ahşap kaplama ürünlerimiz fuarın ilgi odağı oldu.
Üretim ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdürümüz Sertaç Erdoğmuş fuarla ilgili olarak; “Böylesi önemli bir fuarda gördüğümüz ilginin ve ürünlerimize duyulan talebin yoğunluğu son derece memnuniyet verici. Yeni iş ortaklıklarının kurulması ve ticari bağlantıların sağlanması açısından oldukça verimli bir fuar geçirdik.” açıklamasında bulundu.
Peyzajın Her Alanında 25 Yıllık Tecrübe…
Klasik inşaat yöntemlerine alternatif çözümler sunma hedefi ile faaliyetlerine ilk olarak 1994 yılında başlayan firmamız, sürekli olarak gelişimin öncüsü olma misyonuyla hareket ederek peyzajın her alanında edindiği 25 yıllık tecrübesiyle sektöre önemli katkılar sunmaya ve ürettiği ürünler ile değer yaratmaya devam ediyor.Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı BATIMAT PARİS 2019’a Katıldık

İnşaat endüstrisinin kapılarını dünyaya açan ve sektör profesyonellerinin en büyük buluşma noktası BATIMAT Paris 2019, 4 - 8 Kasım tarihleri aralığında Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleşti.
ARMWOOD®, ahşap kaplama ürünleriyle katıldığımız dünyanın en büyük yapı ve inşaat endüstrisi fuarında beş gün boyunca sektör temsilcilerinin ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık
ARMWOOD markamızın geniş ürün gamıyla ilgi odağı olduğu fuarda onlarca çözüm ortağı ile birebir görüşme imkânı elde ettik; ilerleyen günlerde öncü projelere imza atmayı hedefliyoruz.25.Yılımızda 2019 İSTANBUL Yapı Fuarı’ndaydık

Bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katıldık.
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18 – 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen fuarda ARMWOOD® ahşap kaplama ürünlerini sektör profesyonelleri ile paylaştık.
Klasik yöntemlerde mümkün olmayan esnekliği sağlayan ARMWOOD markamızın inovatif ürün yelpazesi yoğun ilgi gördüAvusturalya’nın En Büyük Fuarı SYDNEY BUİLD 2019’da Yer Aldık

Avustralya’nın en büyük inşaat fuarı Sydney Build 2019’a C-95 no’lu stantta katıldığımız fuarda peyzajda sert zemin çözümlerini kapsayan ürünlerimiz yoğun ilgi gördü.
Binlerce profesyonelin ziyaret ettiği, 250'den fazla katılımcı firmanın yer aldığı ve sektörün öncü fuarlarından biri olan Sydney Build 2019, Avusturalya’nın Sydney kentinde 14.03.2019 – 15.03.2019 tarihleri arasında gerçekleşti. Hizmet ve üretimde inovasyonun öncüsü olarak konut sektöründen, altyapı ve inşaat alanındaki en yeni fırsatları bünyesinde barındıran Sydney Build 2019’da sektörün tüm kilit oyuncularıyla bir araya geldik.
Teras, balkon, kuru havuz ve meydan zemin ve cephe kaplamalarında kullanılabilen yenilikçi sistemlere olan talebin her geçen gün artması ile sektör profesyonellerinin tecrübe ve güven arayışına tam teşekküllü cevap verebilecek nitelikte olan ARMWOOD’ un geniş inovatif ürün gamı fuarda oldukça dikkat çekti.
Klasik yöntemlere alternatif çözümler sunan, Ar-ge çalışmalarına verdiği önemle sektörüne değer katmaya devam eden firmamız yurtiçi ve yurtdışında her biri farklı bir mimari anlayışa sahip sayısız önemli projede yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördük

Almanya’nın Münih şehrinde, iki yılda bir düzenlenen ve inşaat sektörünün en prestijli fuarı olan BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’na bu yıl 5. kez katıldık.
İki binden fazla firmayı ağırlayan, iki yüz otuz bine yakın profesyonel ziyaretçi sayısı ile Avrupa’nın en prestijli yapı ve inşaat fuarı BAU 2019’da; ARMWOOD ahşap kaplama ve peyzajda sert zemin çözümleri alanındaki inovatif ürünlerimiz sektörün önde gelen profesyonelleriyle paylaşıldı.
Sergilediğimiz ve sektöre farklı pencereler açan ARMWOOD ahşap ürünlerimiz ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
İş ortaklıklarının kurulması ve ticari bağlantıların sağlanması açısından verimli geçirdiğimiz bir fuar oldu.